М-30

ден101,970.00

3 брзини, 108-195-355 вртежи во минута
Хопер и опрема од не’рѓосувачки челик
3 различни капацитети се вклучени во цената
Капацитет: 20 lt
Моќност: 1100w
Тежина: 100
Електрична енергија: 220v, 50Hz
4 кг. Тесто 40 јајца
1 размахване, 1 палета за размахване, 1 вилушка за месење

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart