ADTE-1290

ден222,480.00

Дефиниција: Електрични
Капацитет: 120 Lt
Напон: 400V
kW: 14
Нето димензии (мм): 1200x900x850
Димензии на пакетот (мм): 1280x1040x1210
Нето тежина: 225

• Изработени од не’рѓосувачки челик.
• Со својата конструкција на не’рѓосувачки челик е долготраен, лесен за чистење и хигиенски.
• Има ергономски дизајн кој му овозможува удобност на корисникот од секој поглед.
• Достапни се опции за LPG и NG

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart