ADTE-890

ден159,444.00

Дефиниција: Електрични
Капацитет: 80 Lt
Напон: 400V
kW: 10
Нето димензии (мм): 800x900x850
Димензии на пакетот (мм): 870x1040x1210
Нето тежина: 168

• Изработени од не’рѓосувачки челик.
• Со својата конструкција на не’рѓосувачки челик е долготраен, лесен за чистење и хигиенски.
• Има ергономски дизајн кој му овозможува удобност на корисникот од секој поглед.
• Достапни се опции за LPG и NG

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart