ADTG-1290

ден322,211.00

Дефиниција: Гас
Капацитет: 120 Lt
Напон: ТНГ 2,049 кг / ч NG 2,960 м³ / ч
kW: ТНГ 27 NG 27
Нето димензии (мм): 1200x900x850
Димензии на пакетот (мм): 1280x1040x1210
Нето тежина: 218

• Направен е од не’рѓосувачки челик.
• Со својата конструкција на не’рѓосувачки челик е долготраен, лесен за чистење и хигиенски.
• Достапни се опции за LPG и NG.
• Има ергономски дизајн кој му овозможува удобност на корисникот од секој поглед.
• Механизмот за подигнување работи рачно.
• Термостатска контролна славина на гас.
• Основата е изработена од не’рѓосувачки челик AISI 316.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart