AEK-870

ден108,492.00

Производ: Шпорет
Дефиниција: Електрични
Капацитет: GN 2 / 1-100X2
Напон: 400V
kW: 10,4 + 6,3
Нето димензии (мм): 800x700x850
Димензии на пакетот (мм): 870x850x1210
Нето тежина: 121

Category:

• Изработени од не’рѓосувачки челик.
• Со својата конструкција на не’рѓосувачки челик е долготраен, лесен за чистење и хигиенски.
• Има ергономски дизајн кој му овозможува удобност на корисникот од секој поглед.
• Се користи плоча од леано железо
• Секој од грејачите е индивидуално контролиран со засилен прекинувач.
• Печката е капацитет GN 2/1

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart