AEO-460

ден30,117.00

Производ: јануари
Дефиниција: Електрични
Количина на плоча и назад: 2
kW: 3
Напон САР Цена: 230V
Нето димензии (мм): 400x600x300
Димензии на пакетот (мм): 470x690x510
Нето тежина: 19

Category:

• Изработени од не’рѓосувачки челик.
• Со својата конструкција на не’рѓосувачки челик е долготраен, лесен за чистење и хигиенски.
• Има ергономски дизајн кој му овозможува удобност на корисникот од секој поглед.
• Се користи плоча од леано железо
• Секој од грејачите е индивидуално контролиран со засилен прекинувач.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart