AEO-860

ден31,209.00

Производ: јануари
Дефиниција: Електрични
Количина на плоча и назад: 4
kW: 6
Напон САР Цена: 400V
Нето димензии (мм): 800x600x300
Димензии на пакетот (мм): 870x690x510
Нето тежина: 36

Category:

• Изработени од не’рѓосувачки челик.
• Со својата конструкција на не’рѓосувачки челик е долготраен, лесен за чистење и хигиенски.
• Има ергономски дизајн кој му овозможува удобност на корисникот од секој поглед.
• Се користи плоча од леано железо
• Секој од грејачите е индивидуално контролиран со засилен прекинувач.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart