AGK-870

ден109,262.40

Производ: Шпорет
Дефиниција: Гас
Капацитет: GN 2 / 1-100X2
Напон: ТНГ 2,448 кг / ч NG 3,040 м³ / ч
kW: ТНГ 31,5 NG 29,3
Нето димензии (мм): 800x700x850
Димензии на пакетот (мм): 870x850x1180
Нето тежина: 114

Category:

• Изработени од не’рѓосувачки челик.
• Со својата конструкција на не’рѓосувачки челик е долготраен, лесен за чистење и хигиенски.
• Има ергономски дизајн кој му овозможува удобност на корисникот од секој поглед.
• Достапни се опции за ТНГ и НГ.
• Се користат горилници што обезбедуваат високи калории
• Тоа е леана горна решетка.
• Има капацитет GN 1/2 за печката.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart