AGO-1270Y

ден63,654.00

Производ: Вок шпорет
Дефиниција: Гас
Број на горилници: 3
kW: ТНГ 30 NG 36
Напон: ТНГ 2.127 кг / ч NG 3600м³ / ч
Нето димензии (мм):
Димензии на пакетот (мм):
Нето тежина: 68

• Изработени од не’рѓосувачки челик.
• Со својата конструкција на не’рѓосувачки челик е долготраен, лесен за чистење и хигиенски.
• Има ергономски дизајн кој му овозможува удобност на корисникот од секој поглед.
• Достапни се опции за ТНГ и НГ.
• Се користат горилници што обезбедуваат високи калории

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart