AGO-460

ден38,100.00

Производ: јануари
Дефиниција: Гас
Количина на плоча и назад: 2
kW: ТНГ 12,6 NG 11,5
Напон САР Цена: ТНГ 0,985 кг / ч NG 1,194м³ / ч
Нето димензии (мм): 400x600x300
Димензии на пакетот (мм): 470x690x510
Нето тежина: 21

Category:

• Изработени од не’рѓосувачки челик.
• Со својата конструкција на не’рѓосувачки челик е долготраен, лесен за чистење и хигиенски.
• Има ергономски дизајн кој му овозможува удобност на корисникот од секој поглед.
• Достапни се опции за ТНГ и НГ.
• Се користат горилници што обезбедуваат високи калории
• Wireицата е решетка.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart