AGO-470Y

ден29,046.00

Производ: Вок шпорет
Дефиниција: Гас
Количина на пламеник: 1
kW: ТНГ 10 НГ 12
Напон: ТНГ 0,709 кг / ч NG 1,200м³ / час
Нето димензии (мм):
Димензии на пакетот (мм): 470x800x530
Нето тежина: 28

• Изработени од не’рѓосувачки челик.
• Со својата конструкција на не’рѓосувачки челик е долготраен, лесен за чистење и хигиенски.
• Има ергономски дизајн кој му овозможува удобност на корисникот од секој поглед.
• Достапни се опции за ТНГ и НГ.
• Се користат горилници што обезбедуваат високи калории

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart