AGO-860

ден40,479.00

Производ:
Дефиниција: Гас
Количина на плоча и назад: 4
kW: ТНГ 25,2 NG 23
Напон САР Цена: ТНГ 1.970 кг / ч NG 2.388 м³ / ч
Нето димензии (мм): 800x600x300
Димензии на пакетот (мм): 870x690x510
Нето тежина: 33

Category:
  • Изработени од не’рѓосувачки челик.
  • Со својата конструкција на не’рѓосувачки челик е долготраен, лесен за чистење и хигиенски.
  • Има ергономски дизајн кој му овозможува удобност на корисникот од секој поглед.
  • Достапни се опции за ТНГ и НГ.
  • Се користат горилници што обезбедуваат високи калории
  • Wireицата е решетка.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart