APD-460

ден22,248.00

Дефиниција: Електрични
Капацитет (Lt): GN 2/3 150
Напон: 400V
kW: 3,6
Нето димензии (мм): 400x600x300
Димензии на пакетот: 470x690x510
Нето тежина: 41

• Изработени од не’рѓосувачки челик
• Тој е долготраен, лесен за чистење и хигиенски со конструкцијата на лимови од не’рѓосувачки челик.
• Има ергономски дизајн кој му овозможува удобност на корисникот од секој поглед.
• Порцелански грејач
• Се користи за одржување на пржениот компир врел и исцедување на маслото.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart