AWO-470

ден35,226.00

Производ: Вок шпорет
Дефиниција: Гас
Количина на пламеник: 1
kW: ТНГ 10 NG 10
Напон: ТНГ 0,788 кг / ч NG 1,057м³ / час
Нето димензии (мм): 400x700x300
Димензии на пакетот (мм): 470x800x530
Нето тежина: 38

• Изработени од не’рѓосувачки челик.
• Со својата конструкција на не’рѓосувачки челик е долготраен, лесен за чистење и хигиенски.
• Има ергономски дизајн кој му овозможува удобност на корисникот од секој поглед.
• Достапни се опции за ТНГ и НГ.
• Се користат горилници што обезбедуваат високи калории

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart