AWO-870

ден59,946.00

Производ: Вок шпорет
Дефиниција: Гас
Број на горилници: 2
kW: ТНГ 20 НГ 20
Напон: ТНГ 1,576 кг / ч NG 2,144м³ / ч
Нето димензии (мм): 800x700x300
Димензии на пакетот (мм): 870x800x530
Нето тежина: 50

• Изработени од не’рѓосувачки челик.
• Со својата конструкција на не’рѓосувачки челик е долготраен, лесен за чистење и хигиенски.
• Има ергономски дизајн кој му овозможува удобност на корисникот од секој поглед.
• Достапни се опции за ТНГ и НГ.
• Се користат горилници што обезбедуваат високи калории

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart