KSC-458

ден108,150.00

Двојна врата
Капацитет на ладење: + 2 ° C + 10 ° C
Капацитет (Lt): 345
Ладилно средство: R600
Изолација околу .: 60
Температура на околината (° C): +43
Напон (V / Hz): 220-240 / 50-60
Моќност (Ш): 310
Нето тежина: 105
Димензии на пакувањето: 905x520x1825

Издржлив случај од не’рѓосувачки челик
Систем за нерѓосувачки полици со можност за прилагодување на висината со 2 нивоа
Заштеда на енергија со LED осветлување
Вентилатор за ладење со напојување
Зачувување на топлината на системот за двојно застаклување
Контрола на дигитален термостат
автоматско одмрзнување

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart