BRMIX

ден38,462.00

АБС пластично тело
Сад од не’рѓосувачки челик
Лесен за користење
одржување и чистење
15000-22000RPM2 брзо
со микро прекинувач
Капацитет1,2 потполковник
220V – 1N
Моќност: 350W
Димензии: 180x245x460
Нето тежина на апаратот: 6 кг

Availability: 50 in stock

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Shopping Cart